Anasayfa

Hakkımızda

Özgeçmiş Yayınlar Kitaplar HİS TAFISA

İletişim

Ziyaretçi Defteri
 

Kategoriler

Son Girilenler

 
 

Basın Mensuplarını Biraraya Geldi

21 Ocak 2010 Perşembe : 02:18

Başkan Prof.Dr.Erdal ZORBA Basın mensuplarını Çukurambar Eat Njoy'da biraraya getirerek bilgi verdi. Başkan Prof.Dr.Erdal ZORBA; Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu'nun 2010 yılı hedef, proje, faaliyet programı ve "Spor Sokağı Sahaları Projesi" hakkında bilgi verdi.

Başkan Prof.Dr.Erdal ZORBA Basın mensuplarını Çukurambar Eat Njoy'da biraraya getirerek bilgi verdi. Başkan Prof.Dr.Erdal ZORBA; Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu'nun 2010 yılı hedef, proje, faaliyet programı ve "Spor Sokağı Sahaları Projesi" hakkında bilgi verdi. Bu projenin topluma spor kültürünü yayma ve spora teşvikte ne denli önemli olduğu vurgusunu yapan Başkan ZORBA; 2010 yılının federasyonumuza bir çok yeniliği getireceğini belirtti.

13 Ocak 2010 perşembe günü Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu'nun basınla yaptığı toplantıya katılan THİSF Yönetim Kurulu üyesi ve aynı zamanda federasyonumuzun Basın ve Halkla İlişkiler Kurulu Başkanı Orhan Kılıç ve baraberindeki basın mensuplarına; Çukurambar Eat Njoy'da sabah kahvaltısı ardından, Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu 2010 Yılı hedef, proje ve faaliyet programı hakkında bilgi veren THİSF Başkanı Prof.Dr.Erdal ZORBA şunları söyledi :

"..Hedefimiz ülkemizin her kesimindeki vatandaşımıza ulaşmak spor hizmeti ve alışkanlığı kazandırmak, olimpizim ruhunu benimsetmektir.   Dünyanın bir çok ülkesinde Herkes İçin Spor Federasyonuna verilen  sorumluk oldukça yüksektir. Kendimizi doğru yerde, doğru zamanda, doğru olarak ifade etiğimiz taktirde hedeflerimize ulaşacağımıza inanıyorum..."

 

 

Toplam Okunma 3937

Safya Başı

Toplam () adet  yorum eklenmiştir.

Yorumların Tamamı İçin Tıklayınız.

Bu Kategorideki Diğer Başlıklar

Rekreasyon Bölümünün Tanıtımı
TÜRKİYE’DE REKREASYONA BAKIŞ, GELİŞİMİ VE BEKLENTİLER
Rekreasyonun dünü, bugünü ve yarını
Prof. Dr. Erdal ZORBA Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokuluna müdür olarak atandı.
Herkes için spor federasyonu başkanı ve Gazi üniversitesi Beden eğitimi ve spor yüksek okulu öğretim
Basın Mensuplarını Biraraya Geldi
Başkan Prof.Dr.Erdal ZORBA Basın mensuplarını Çukurambar Eat Njoy'da biraraya getirerek bilgi verdi.

Manşet Spor - Herkes İçin Spor

Habertürk - Bir Kobra Alır mıydınız

Hurriyet Ankara - AOÇ Düşünün 84 Yıllık Hikayesi

Sabah Ankara - Yaşar Sevim anısına turnuva

Prof. Zorba TRT Programında Konuştu